Kontakt

Sandefjord Lufthavn Torp, Torpveien 130, 3241 Sandefjord, Norge
TORP Sandefjord lufthavn
Torpveien 130
N-3241 Sandefjord

Reklame på TORP

Har du lyst til å markedsføre din bedrift på TORP? Send en e-post til reklame@torp.no for mer informasjon om muligheter og priser.

Parkering

Apcoa drifter parkeringsplassen på TORP. Trenger du hjelp ifm parkering, kan de kontaktes på telefonnummer: +47 22 05 75 00 eller e-post: kundesenter@apcoa.no

Ledige stillinger

Les mer om eventuelle ledige stillinger på TORP her.

Personvern

På vår side om personvern kan du lese vår personvernerklæring, som kan være relevant for deg om du kontakter oss. Personvernombudet kan kontaktes på personvern@torp.no.

Andre henvendelser

Gisle Skansen

Gisle Skansen

Adm. Direktør

Mobil:+47 930 25 795

E-post:gisle@torp.no

Trond Ødegaard

Operational Manager

Mobil:+47 928 20 626

E-post:trond@torp.no

Stig Lindahl

IKT-, HR- og økonomisjef

Mobil:+47 971 86 601

E-post:stig@torp.no

Tine Kleive-Mathisen

Tine Kleive-Mathisen

Trafikkutvikling- og kommunikasjonssjef

Mobil:+47 995 79 848

E-post:tine@torp.no

Ellen Sandnes

Terminalsjef

Mobil:+47 976 06 368

E-post:ellen@torp.no

Nicolay Skeie

Markedsføringssjef

Mobil:+47 924 38 889

E-post:nicolay@torp.no

Gry Valen Pettersen

Klima- og bærekraftsjef

Mobil:+47 930 50 618

E-post:gry.valen.pettersen@torp.no

Registrer deg og få nyheter rett i innboksen

Uten navn*
Dette feltet er for valideringsformål og skal stå uendret.